Verslios pelėdos

Straipsniai

Tavo šventiniai sveikinimai – niekam neįdomūs

Jurgita Raudonytė (Pelėda)

Pernai prieš Kalėdas svarsčiau, ką čia geresnio, protingesnio ir gražesnio parašius švenčių proga. Kūčių rytą prabudus supratau, kad neturiu nieko pasakyti – visi žodžiai buvo asmeniški, skirti mano draugams ir artimiesiems.

Ir tuo pačiu tyliai savo sekėjams palinkėjau praleisti šventes su jų artimaisiais bei draugais, tuo pačiu nusprendusi nelįsti į jų akiratį per šventes ir pati tuo laikotarpiu pailsėti nuo darbų.

Per šias Velykas net nesvarsčiau, ką čia papostinus. Tiesa pasakius, visiems verslams, su kurių atstovais susitikau iki švenčių, siūliau taip pat susilaikyti nuo postinimo ir per šventes tiesiog pailsėti.

Pabandykime kartu pagalvoti, kodėl:

🐣 Kiek skirtingų verslų sveikinimų per šias Velykas matei ant savo sienos? 
🐣 Kiek sveikinimų įsirėžė tau į atmintį ir privertė pozityviau vertinti jų veiklą? 
🐣 Kiek verslų prašovė pro šalį ir privertė suraukti antakius? 
🐣 Kelis sveikinimus prisimeni dabar?

Tiesa ta, kad su šventiniais sveikinimais labai lengva prašauti pro šalį – tą jau anksčiau pademonstravo EMSI degalinių tinklas, kurio keletas senesnių sveikinimų kitomis progomis plačiai nuskambėjo per visur, o pastarasis sveikinimas Velykų proga toks… Kad skaitant gal 5 eilučių trumputį eilėraštuką, ties viduriu jau ėmė imti snaudulys ir iki galo nedaskaičiau.

EMSI sveikinimas švenčių proga

Čia, to patiems EMSI dėka, paliečiame antrą sveikinimų problemą – dažnai jie būna banalūs, nuobodūs, naudojamos stock fotos ir visiškai neįdėta įdarbio į turinį. Maždaug – įvesk į google šventiniai sveikinimai, ką nors rasi ir panaudosi.

Ir per šventes, prisiriję baltų mišrainių (ar, mano atveju – močiutės kepto kugelio), truputį apsnūdę ir tingūs einam tiesiog braukti žemyn per nesibaigiantį srautą vienodų sveikinimų, susiliejusių į vientisą masę.

Tiesa pasakius, šiais metais man nuoširdžiai patiko tiek vienas – CELSIUS 273 margintas kiaušinis. Kūrybiškas ir taiklus sveikinimas yra būtent tai, ko tikimasi iš išskirtinių papuošalų gamintojų.

Celsius 273 velykinis sveikinimas Facebook

Neteigiu kategoriškai, kad nereikia sveikinti klientų su šventėmis – ypač, jeigu šventė siejasi su jūsų veikla arba gebate į pažvelgti per unikalią savo darbo prizmę.

Visgi, praėjus visoms šventėms, linkiu jums klientus sveikinti nuoširdžiau, įdomiau, unikaliau. Į sveikinimą įdėti daugiau fantazijos, meilės savo darbui ir pagarbos klientui bei nuoširdaus noro pasveikinti su švente – kad ir kokia ji būtų.

Tarkime:

🥧 Pasidalinkite šventinio pyrago receptu

🎄 Pasidalinkite šventinių dekoracijų idėja

🎥 Parekomenduok šventinį filmą, knygą ar renginį

👉 Pasidalink kitu įdomiu ar naudingu turiniu, išties kuriančiu šventinę nuotaiką!

O jeigu tai skamba kaip per daug darbo – viskas gerai. Garantuoju, kad sveikinimų jūroje niekas net nepastebės, kad nusprendei šventes leisti ne Facebook sveikinimus rašinėdamas, bet su savo šeima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLithuanian